Strona główna » Blog » Modne szpilki od Gianvito Rossi

Modne szpilki od Gianvito Rossi

Szpilki to ponadczasowe obuwie, które nigdy nie wychodzi z mody. Po szpilki sięgają zarówno gwiazdy światowego formatu, jak i zwyczajne kobiety. Szpilki to obuwie, które sprawdza się zarówno podczas eleganckich wyjść, jak i podczas mniej oficjalnych wyjść. Szpilki pojawiają się w kolekcjach prawie wszystkich znanych projektantów na całym świecie. Jednak szpilki od Gianvito Rossi cieszą się ogromną sławą i są wybierane przez rzesze kobiet na całym świecie. Dlaczego? Przyjrzyjmy się temu bliżej. 

Szpilki od Gianvito Rossi uwielbiają i noszą największe światowe gwiazdy. Po buty tego projektanta sięgają między innymi Beyonce, Kim Kardashian czy Gigi Hadid. Nie powinno to nikogo dziwić. Szpilki Gianvito Rossi to ponadczasowa klasyka w najlepszym wydaniu. Podczas projektowania każdej pary obuwia w tej firmie stawia się przede wszystkim na seksowny wygląd, minimalizm, ponadczasowość oraz oczywiście wygodę, która w przypadku szpilek ma kluczowe znaczenie. Może to właśnie sprawia, że ten nieznany jeszcze kilka lat temu włoski projektant osiągnął tak ogromny sukces na rynku światowym?

Można pokusić się o stwierdzenie, że Gianvito Rossi projektowanie obuwia „przejął” od swojego ojca, który był szewcem. To właśnie w warsztacie ojca młody Gianvito spełnił wiele spośród swoich dziecięcych dni, co rozbudziło u niego zmysł estetyczny. I to właśnie nigdzie indziej, a właśnie w warsztacie swojego ojca Gianvito stawiał pierwsze kroki. Dopiero zdobyte tam doświadczenie wykorzystał do stworzenia własnej marki obuwniczej, która okazała się bardzo szybko ogromnym sukcesem. Gianvito Rossi projektuje swoje obuwie od 12 lat, a jego modele są rozpoznawalne na całym świecie, nie tylko przez gwiazdy, ale także przez zwyczajne kobiety, które marzą o idealnych i wygodnych szpilkach. Każda kobieta marzy choć o jednej parze szpilek od Gianvito Rossi. 

Gianvito Rossi rozpoczynając swoją przygodę z projektowaniem butów miał jeden  zasadniczy cel – chciał, by projektowane przez niego szpilki nie ulegały zbyt mocno zmieniającej się modzie i trendom. Chciał, by kobiety, które sięgną po buty jego projektu mogły cieszyć się ich pięknem przez wiele lat. Dlatego tez wszelkie ozdoby butów postanowił ograniczyć do minimum, stawiając na prostotę i elegancję, która najlepiej miała podkreślić piękno kobiet.

Marka doczekała się już wielu kultowych modeli szpilek. Wśród „najgorętszych” modeli możemy wyróżnić model szpilek ze elementami z pleksi (jest to model o nazwie „Plexi”) oraz klasyczne, bardzo dobrze wyprofilowane szpilki (jest to model o nazwie „Gianvito”). Każdy model szpilek Gianvito Rossi jest dopracowany w najmniejszych szczegółach, z dbałością o każdy detal. To małe dzieła sztuki, które zachwycają kobiety na całym świecie. Szpilki od Gianvito Rossi to ponadczasowe szpilki, które powinny zagościć w szafie każdej eleganckiej kobiety bez względu na jej wiek. Idealnie sprawdzą się zarówno do wieczorowej kreacji, jak i do jeansów jako element niezobowiązującego stroju. To klasyka, która „obroni się” w każdej sytuacji.